Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,90 zł , zmiana od tamtej pory: -32,83%
Te wyniki są za okres przeszły możliwe że za okres najgłębszego spowolnienia w branży...a mimo to były dodatnie. ostatnie wzrosty sugerują poprawę w działalności spółki, a giełda dyskontuje przyszłość.
  • Wyniki Autor: ~Tyk
  • Re: Wyniki Autor: ~Select
  • Re: Wyniki Autor: ~dzbon
  • Re: Wyniki Autor: ~Herod
  • Re: Wyniki Autor: ~tyk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 3,08% 26,80 2020-04-01 12:55:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.