Czy dobrze rozumiem ,że wpływy z assetów są w tej pozycjii : Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej (I+/-II) 1 027 803,25 ???? Z aasetów miało być 850 tys a tu jest 1 mil 027 tys czyli rozumiem ,że jeszcze coś doszło..
Dług faktycznie spadł do 3 mil to dobre info ,koszty wynagrodzeń obcęte do 57 tys .W porównaniu z poprzednimi kosztami te obecne sa praktycznie zerowe!!
Pomiędzy wartościa środków pienieżnych z poprzedniego okresu a obecnych po odjęciu 3 mil na spłatę jest jeszcze róznica ok 1 mil to rozumiem,że kasa z asetów poszła na spłate.
Środki pieniężne na początek okresu 4 857 585,91
Środki pieniężne na koniec okresu (F+/-D) 2 885 389,16 5