coraz trudniej znależć głupich ( czytaj : spółki ) których udałoby się kupić i z zyskiem sprzedać i oczywiście kasiorkę przytulić
z pominięciem drobnych giełdowych inwestorów. Spółka bez perspektyw i w pełni sie zgadzam, że szkoda czasu, a przede
wszystkim kapitału - bo to TONIE.
A co do wyników - to tak jak pisałem - powtórne ble, ble , ble prezia i świty