Lepszy taki zysk niż strata. Mimo wszystko brak jakiekolwiek infa od lutego powoduje, że obserwowanie tej spółki mija się z celem. Od kilku tygodni jakieś losowe podbitki po 5-10%, które są bez większego znaczenia. Chyba że na dużym obrocie przebiją 2zł. W tym momencie perspektywa spadkowa-konsolidacyjna bez większych zmian.