Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,08 zł , zmiana od tamtej pory: 5,19%
no nie dogodzisz.

jakby sprzedawali choinki na święta, to też byś pewnie marudził, że zysk tylko za 4Q? W IFI od zawsze widać "sezonowość" - w wynikach za poszczególne kwartały. podejrzewam że w Q1 ksieguja wiecej oplat za rok z góry, w wakacje otwiera sie mniej firm / wiecej zawiesza. Koszty w samej firmie też się rzadko pojawiają równomiernie w kwartałach.
  • wyniki Autor: ~ben
  • Re: wyniki Autor: ~Kamil
  • Re: wyniki Autor: ~em
  • Re: wyniki Autor: ~M23
  • Re: wyniki Autor: ~KT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -2,11% 3,24 2019-12-06 15:42:29
2019-11-18
Zaliczka na poczet dywidendy Q3 2019
2019-11-15
Wyniki finansowe
2019-09-13
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.