Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,97%
Podobnie było z wieloma spółkami co myśleli że jak jest okazja mieć zachodnią spółkę to już same sukcesy, a to jest odwrotnie. Te spółki zachodnie padły bo nie miały zbytu a pracownicy nadal są i generują straty. Po nabyciu takich spółek trzeba spełnić wymagania pracownicze wg standardów zachodnich, płacić pensje, wypłacać odszkodowania, spłacać zobowiązania - a produkcja leży. Poza tym u nas po bandycku spółka się zwija a bałagan i śmieci musi wziąć na siebie gmina. Tam trzeba wszystko zgonie z prawem utylizować a to kosztuje bardzo dużo. Dla przykładu Makrum kupiło firmę niemiecką za 1 euro i musiało spłacać ich długi, płacić odprawy, borykać się z zakładem przynoszącym same straty - kurs Makrum spadł 6 zł na 1 zł. Bioton podobnie, też Boryszew i wiele innych
  • Wyniki Autor: ~Aa
  • Re: Wyniki Autor: ~mac
  • Re: Wyniki Autor: ~rozeznanie
  • Re: Wyniki Autor: ~Endrju
  • Re: Wyniki Autor: ~Vbbbhj
  • Re: Wyniki Autor: ~ml
  • Re: Wyniki Autor: ~drań

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -0,65% 30,70 2020-06-05 16:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.