Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: -22,57%
Ja też miałem nadzieję na przełamanie trendu i pokazanie dobrych wyników, no ale nic z tego nie wyszło, wyniki są gorsze niż rok temu,a wtedy wydawały mi się bardzo złe... Nie szukałbym pozytywów w zysku operacyjnym - na pozytywny wynik miało wpływ zdarzenie jednorazowe i tyle, na sprzedaży mają stratę... Czy oni faktycznie kupili ruinę która jest nic nie warta, że amortyzują wszystko w Niemczech w takim stopniu? Nie sprawdzili tego, gdy zdecydowali się na akwizycję?

Generalnie ja sprzedałem. Spółka pewnie kiedyś wyjdzie na swoje, ale przy obecnych marnych wynikach, trendzie spadkowym oraz marazmie na GPW bałem się, że zleci do okolic ceny emisji (20 zł).
  • Wyniki Autor: ~Aa
  • Re: Wyniki Autor: ~mac
  • Re: Wyniki Autor: ~rozeznanie
  • Re: Wyniki Autor: ~Endrju
  • Re: Wyniki Autor: ~Vbbbhj
  • Re: Wyniki Autor: ~ml
  • Re: Wyniki Autor: ~drań

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 4,23% 27,10 2020-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.