Widze ze dzieciarnia juz sie zebrala jak co wyniki
Wypisuja juz niebotyczne kwoty za akcje a prawda jest taka ze od jutra znowu stagnacja i tak az do usranej smierci!!!
tu sie tylko robi mala podbitke w dniu wynikow i po sprawie
Kto ma zarobic ten zarobil juz dzisiaj
reszta czeka na cud, ktory tu nigdy nie nastapi !!!