Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wyngiel zapitala w gore

Zgłoś do moderatora
Witaj- papier parzy czy wystąpiły zakwasy? Kredyt był brany na budowę zakładów
odzysku wungla! - na dzień dzisiejszy roczny odzysk to 900 tyś t. - około 20$ + koszt sprzedaży ( manipulacyjne) i inne=1t zecik x tony rok =zysk - obsługa długu . To dotyczy tylko
ZAKŁADÓW a kopalnie to inna sprawa - Wy widzicie same minusy więc i kurs za nim podąża!
To, co tu się wyprawia i na Coal sorry, ale szkoda słów .
Mogę się mylić?
A co do raportu zastanawia mnie to,że - jet pokrętny w jakimś celu i info o zaleganiu w EBOiR -przybył z prędkością światła !!! a nie zalegają w stosunku do osób trzecich- ciekawe?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SADOVAYA 0,00% 0,12 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.