Po primo, czarna niemoto. Nigdy nie napisalem, ze pge mam na londa i czekam na 200%. Secundo, nie odrozniasz agresji od punktowania konfabulanta forumowego, ktorym jestes. Tertio, to forum publiczne, nie twoja piaskownica, wiec licz sie z tym, ze kazdy moze tu pisac co chce. Swojmu kotu mozesz mowic, co ma robic. Konczac, po co marnujesz energie piszac na wielu forach klamstwa, nie majac ani akcji, ani wiedzy, ani tez zadnych zyskow? No, po co?