Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,18 zł , zmiana od tamtej pory: 103,14%

Re: Wyłączenie PP

Zgłoś do moderatora
Akcje się drukuje bez PP, jeżeli jest taka potrzeba ze strony spółki i trzeba to umotywować. Tutaj kasa jest w spółce, do tego 145 000 skupionych przez spółkę własnych akcji - może z tymi akcjami prezes cos by zrobił.        Inaczej: akcje jako program motywacyjny dla prezesa jak najbardziej - ale uzależniony od osiągnięć spółki - zysk i nie 1,7 mln. akcji. Tutaj może być ciekawie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -3,00% 6,46 2021-07-23 14:13:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.