Ba, to KNF stworzyło ten problem.
Zamiast chronić akcjonariuszy otworzyło drogę do łagodnego opuszczenia giełdy takim kombinatorom (którym osobiście życzę, żeby złe ich spotkało).
A potem zdziwienie, że coraz mniej środków krąży po NC.
Spróbuj skonsultować się ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych.