No to nas oswiec.
Jak tu sa same straty.
To ze nagle podniesli rekomendacje o kilka zl to uwazasz ze od tego bedziesz bogatszy?
Pozyjemy zobaczymy.
Ja tak mysle ze te 50 to znow bedzie i to niebawem. Kasy to tu jeszcze wiele lat nie będzie. Bez dodruku to na pensje braknie