Oczywiście ze to jest zla wiadomośc. Ale bhla znana od momentu kiedypojawila sie w statucie. Sąd to teraz tylko przyklepal. Na pewno bedzie emisja i podwyższenie. Pytanie kiedy za ile i jakie warunki.
Generalnie mam te akcje z dobra srednia. I trzymam mimo ze ladnie wzroslo ale w sumie to nie wiem jaki powód. Mam nadzieję ze ludzie nie zaczna nagle wywalac.