Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,60 zł , zmiana od tamtej pory: -21,56%

Re: Wygrana dzierżawa

Zgłoś do moderatora
Wygranie dzisiejszego przetargu przyspieszyłoby pewnie wzrosty na kurs trzycyfrowy, ale myślę, że dużo tam było zainteresowanych dzierżawą - może być trudno.
Wzrosty przy tych zasobach które mają i zyskach ponad 100 mln rocznie do kapitalizacji na poziomie 1 mld są tutaj nieuniknione, ale mogą się rozłożyć w czasie .
Za ten rok można szacować zysk na poziomie 170-180 mln i dywidendę w okolicach 10 zł. Mało?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG -1,44% 34,20 2024-02-22 17:03:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.