Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,40 zł , zmiana od tamtej pory: -19,34%

Re: Wygrana dzierżawa

Zgłoś do moderatora
Ta dzierżawa w Świnoujściu w perspektywie przyszłych lat jest ważniejsza niż ta na zbożowy terminal w Gdyni. Bez wygrania przetargu OTL i tak będzie generował dobre zyski. Spółka rozwojowa. Większość kontraktów mają w EUR, więc na IIIq mogą mieć kilka milionów zysku z samych różnic kursowych (na koniec czerwca EURO słabo stało). Do tego rekordowe przeładunki agro (a Gdynia praktycznie nie obsługuje Ukraińskiego zboża). Ja trzymam i czekam na kolejne wyniki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG -1,44% 34,20 2024-02-22 17:03:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.