Ewidentnie upychają makulaturę Wszystko rzucają na lewo gdy tylko pojawi się jakiś większy popyt Powoli to robią bo za chwilę będzie 10 gr i koniec sypania Muszą podbić aby więcej upchnąć A pamiętam te szumne zapowiedzi o 4-KROTNYM WZROŚCIE PRZYCHODÓW w stosunku do roku 2014. Gniot I te emisje po 1,44 w śmiesznej ilości. Żenada Czy ktoś wie jak i kiedy wyszedł z akcjonariatu NMedia ? Były jakieś infa ?