Wiadomo coś w temacie zmian w akcjonariacie ? były jakieś infa? Z raportu wynika, że jest dwóch powyżej 5% i większy ff A gdzie New Media ? Z tego co kojarzę to jeszcze w lipcu 2015 r NM miały ponad 5 % I do tego podpucha nowej emisji i objęcia po 1,44 w śmiesznej ilości Proponuję nie ruszać tej makulatury to kolejny gniot