Tak tak mitomanie najpierw pisałeś że, brałeś CFI po 3 zł do wora a jak spadło to ściemniałeś że, brałeś po 2,5 zł. Dzisiaj to już totalnie się pogrążyłeś tym że, nawet nie wiesz ile akcji miałeś 32 000 sztuki czy 32 000 tysiące sztuk :D i oznajmiłeś że, sprzedałeś po 2,9 chociaż najwyższą ceną dzisiaj było 2,8 zł więc pytam się ciebie jak mogło pójść SL skoro ty już podobno przecież papier sprzedałeś po 2,9.