Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,08 zł , zmiana od tamtej pory: 59,09%

Re: Wydłużania dopuszczenia pda jest ingerowaniem na kurs?

Zgłoś do moderatora
Dodatkowo cfi nie wypowiedziało umòw najmu hoteli. Być może nie płacą, ale ten ciężar jest przeniesiony na odroczenie kredytu natomiast w kontekście kosztòw pracowniczych hoteli jest to poza efektem.
I teraz gdy Rybitwy funkcjonują i dają konkretny wpływ gotòwki sytuacja jest opanowana.
Problem leży w takim poczuciu, że nie warto na GPW wchodzić w emisję i w poczuciu braku dostępności do pda w takim momencie jak korona. ( tu już nie chodzi o to czy ktoś chce sprzedać, ale że ma taką możliwość - w obecnym momencie jest to duży komfort psychologiczny ktòry został chamsko spalowany)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFEKT 0,00% 4,90 2025-09-12 15:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.