Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -3,13%

Re: Wydawało nam się.....

Zgłoś do moderatora
Ej, przeczytałem ten artykuł, potem wlazłem na steama i pooglądałem streamy, to jednak Giantsi z każdą aktualizacją prezentują się coraz lepiej. Już nie ma tego ślizgającego się stylu ruchu z pamiętnej prezentacji, grafika coraz ładniejsza itd.

Pytanie tylko czy jest sens pracować dalej nad grą, gdzie pierwszy wydźwięk był fatalny? Nie trzeba było od razu dać sobie więcej czasu, tak z rok czy dwa i ją zaprezentować w takim stanie jakim jest teraz? Ta gra widać, że ma potencjał, ale czy finansowo nie będzie to już paleniem kasy? Przypominają mi się dwie skrajnie różne od siebie historie.

Pierwsza to CP2077, gdzie gra szybko zarobiła na siebie, ale i zebrała zasłużone baty za masę błędów, a co gorsza, silnik jest koncepcyjnie zły już u podstaw, więc kolejne aktualizacje to trochę takie pudrowanie trupa (patrz filmik na yt z pogoni policjanta - ostatnia aktualizacja).

Druga historia to Batham: Arkham Knigt - trzecia część trylogii bodajże Rocksteady Studios? Wersja pecetowa w momencie premiery była fatalnie wykonana - masa błędów i fatalna optymalizacja doprowadziły do wycofania produktu z rynku i powrót wersji usprawnionej po wielu miesiącach. Gra miała kiepski ogon, ale mimo wszystko po poprawkach była po prostu bardzo dobra, ale finansowo już tak dobrze nie było...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -5,79% 0,62 2023-12-07 13:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.