Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  118,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,16%

Re: Wydarzyło się w kwietniu..09.04.2021

Zgłoś do moderatora
Myślę, że analogia do samochodów nie jest zbyt trafna w tym przypadku. To raczej należałoby porównać do maszyny produkcyjnej, która dajmy na to w ciągu doby jest w stanie wyprodukować 1000 sztuk jakiegoś elementu. Myślisz, że jak na rynku pokaże się maszyna która w tym samym czasie wyprodukuje 10 000 szt takiego samego elementu to konkurencja się nią nie zainteresuje? Choćby tylko po to żeby wykosić z rynku tego pierwszego cwaniaka. Sprawa faktycznie się trochę przeciąga, ale jestem pewien że zarząd Scope dużo lepiej orientuje się w sytuacji na rynku niż my - forumowi dyletanci. I gdyby istniały jakiekolwiek obawy że nie będzie popytu na ich urządzenie to już dawno doprowadzili by do sprzedaży. A tymczasem oni wielokrotnie podkreślali że dla nich sprawą priorytetową jest jak najwyższa cena sprzedaży a nie jak najszybsza finalizacja transakcji. Cierpliwości ludzie, będzie dobrze :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCPFL 4,55% 138,00 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.