no teoretycznie moga wyjsc na prasta ale bedze ciezko, maja budynek ktory planuja sprzedac pisali cos o 6 mln ale za ile ostatecznie zostanie sprzedany to 2 para kaloszy znajac zycie pewnie dostana troche mniej, a no i pytanie kiedy uda im sie to sprzedac.. co do obligacji to teoretycznie chca wydłużyc termin spłaty o 12 miesiacy.. teoretycznie jak się nie zgodzą na odłożenie płatności o 12 miesiacy to musza wyłożyć 5 baniek i juz.. a jak kasy nie bedze to juz wierzyciele moga zglosic wniosek o upadlosc