ustawcie sie i po 5gr bedzie kiszona ale bez spadkow,Ci co teraz wyjda to nie dadza wam wejsc z powrotem, krol to strateg jezeli chodzi o wlasna kieszen, ma akcje, kase, firme i niezla pensje, pseudo "nowego" starego inwestora, zabierze wam znowu zabawki jak ostatnio 12-14gr bo przeciez wszyscy macie 10gr srednia????