Dnia 2011-12-12 o godz. 08:40 ~Inwestor napisał(a):
> Tylko 2 sesji zostało !
Będzie bujać, nie dać się
> wyleszczyć
zgadza się,2 dni zostało na zejście poniżej 10 groszy,liczyłem kupiony papier za 11 oddać po 14-15,oddałem za 13 bo siła sypacza nie ustępowała,powodzenia i pozdrawiam.