Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,30 zł , zmiana od tamtej pory: -61,77%

Re: Wy krzyczycie a ja dokupuje

Zgłoś do moderatora
czyli, pan s co roku w ten sposób ma 13-tkę
tylko, bez skojarzeń o zabarwieniu erotycznym wystarczy, że patrząc na notowania niektórzy osiągnęli orgazm
dobra spóła, to dobry papier, a taki powinien wiele zanieść, tego pana też
co prawda, timing ma dość szokujący, no chyba, że nagle na coś bardzo kasy potrzebuje?
przecież spokojnie mógł wcześniej w boczniaku zlecić swojemu maklerowi sprzedaż bez dołowania kursu
wiele sił na notowaniach się wyzwoliło, wystarczy popatrzeć na ranking bankiera, 11 miejsce, gdzie tygodniami to była pozycja poza setką
moim zdaniem, wszystko co, poniżej 30 zeta uda się odkupić, czy dokupić, czy wreszcie kupić
opłaci się i to nawet bardzo...
https://spidersweb.pl/bizblog/platige-image-wiedzmin-netflix/
.''..ale, to dopiero początek...''

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE -1,32% 11,20 2025-10-10 16:46:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.