Lata 21 do 22 to pandemia i odchodzenie od surowców rosyjskich w zwiazku z wojna ,teraz dzieki Obajtkowi mamy gaz z Norwegii i rope z Arabii S.i zero inwestycji w atom dzieki rządowi ,według PO pierwszy blok elktrowni miał działacw 2023 r...w który Obajtek chciał wchodzic czyli SMRy np