Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,82 zł , zmiana od tamtej pory: -0,78%

Re: Wszystko wzrosło

Zgłoś do moderatora
Z treści postu wnoszę, że masz zdolności paranormalne, może jesteś medium i czytasz ludziom w myślach. Jeśli jeszcze przepowiadasz przyszłość, to rozwiej nasze wątpliwości i napisz co będzie z Text. Skąd teza, że zarząd się wypalił i ma zero pomysłów, jak właśnie ostatnio, co i rusz sypią jakimś contentem na X / YT, mają zaplanowane seminaria, puszczają filmy reklamowo-instruktażowe etc. Czy to wypali, czy zrealizują plan, nie wiem, ale nie mogę im teraz zarzucić że nic nie robią i siedzą na d...ie tylko odcinają coraz mniejsze kupony. Nie wykluczam, że finalnie txt okaże się inwestycyjną wtopą, ale nadal jeszcze w zielone gramy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT -1,32% 40,50 2026-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.