Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wszystko spada a CEZ nie , normalka

Zgłoś do moderatora
Wiesz kolego nie mam wiedzy, gram raptem 5 lat na giełdzie. Już widziałem trochę i wiem ze gdy obroty ida znacznie do góry przy dużych spadkach i kurs stabilizuje się, to potem mamy ruch powrotny kolo 10% w górę. Spodziewam się ustalenia kursu CEZ na poziomie ok 79zł. Ale gram na czuja więc mogę się mylić. Podobna sytuacja miała miejsce ostatnio na Asseco, przy kursie koło 40zł. Tam też nagle obroty urosły jak oszalałe, ktoś skupował akcje. Nie wiem kto, nie wiem po co, ale jeśli zaczął skup nie może wycofać się z nich nagle, ponieważ pogrążyłby kurs.
Tak więc jeśli ktoś skupował akcje przy kursie 71zł to nie po to aby wywalić je od razu. Poczeka aż kurs się podniesie a potem będzie wywalał stopniowo przy utajonym limicie.
Tak naprawdę nie ma teorii spiskowej o ustalaniu kursów, po prostu niektórzy wiedzą więcej a część gra profesjonalnie i wie jak to robić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -1,96% 150,00 2022-12-02 15:10:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.