Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wszystko spada a CEZ nie , normalka

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-08-20 o godz. 15:46 ~Cez napisał(a):
> Kolego Art wysoki wolumen i spadek kursu to nic dobrego
> tak jak i wzrost na niskim wolumenie.Mysle że te ostatnie
> sesje to tylko korekta i czekają nas dalsze spadki.Czemu
> wczoraj nie było takiego wolumenu jak dzisiaj?? :) Górki na
> wykresie coraz niżej :( RSI na tygodniowym pozostaje w
> strefie 30-40 a to pokazuje słabość popytu i zapowiada
> dalsze spadki

To tylko jedna z metod patrzenia na przyszlosc papieru, ja opieram sie na Armsie a tam troche inaczej spoglada sie na wolumen i powiazany z nim ruch. Co do korekty to spodziewam sie jej na calym rynku w zwiazku z obawami o Qe3, to dobry czas na zakupy. Całość spadków zostanie odreagowana we wrześniu i nie spodziewałbym się wielkich spadków na CEZie, bo niby dlaczego? Potrzeba dużego wolumenu, aby nastąpił spadek kursu, to oznacza że ludzie skupują akcje i jest popyt. Zresztą kupuje się jak leje się krew a nie jak spółka jest po wzrostach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,58% 153,00 2022-12-01 16:37:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.