A na poziomach 1,02 1,03 1,04 to nie bylo sypanie?Ile bylo sypniete na poziomie 1,08 1,07?Czlowieku tu sypna np.120K na 1,07 i potem obsuwa i panika.Ilu gre na krotko ?Ilu zdarzy sprzedac? Doslownie kilka osob bo pozniej im nizej tym bardziej sie nie oplaca sprzedawac jesli ktos kupil np. po 0,99.