-jezet- tu nawet AT sie nie sprawdzi i nie zadziala jak sypacz bedzie mial taki kaprys.Ostry spadek nie poparty zadnymi zlymi wydarzeniami wrecz przeciwnie wszystko poszlo idealnie -uklad,wyniki,umowy z innymi spolkami itd.Inna spolka bylaby juz +50% najmniej.Bedzie roslo wtedy jak przyjdzie wedlug nich na to czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!