Dnia 2013-04-22 o godz. 20:18 ~spekulant 1973 napisał(a):
> Kurs powinien iść do góry bo się szykują mega infa i tak
> zawsze jest że kurs rośnie przed infami
no kurde nie rozumie cie gosciu...po pierwsze caly czas sugerujesz swoimi postami ze te infa o kredycie to blef...to ja sie pytam co zarzad by mial z tego jak kurs caly czas na niskim poziomie,...jaki by mieli w tym interes...mozna by bylo przyjac taka hipoteze gdyby kurs byl np w okolicach 1 zł ale w takim wypadku to nonsens!!!!!! jesli tak biadolisz na spolke to sprzedaj akcje i tyle