Dnia 2013-04-22 o godz. 17:10 ~spekulant 1973 napisał(a):
> tisze jediesz dalsze budiesz..
popatrzeć na wykres to od
> roku kurs stoi a nie jedzie panie znachorze a to co pan
> napisał to kurs powinnien małymi kroczkami się poruszać do
> przodu
To zobacz po ile byl Depend w grudniu i listopadzie. Mogles sobie kupic ponizej 20 groszy a nie jeczec bez przerwy - nawet 17 goszy byl jak dobrze pamietam. Doszedl do 55, wiec mozna bylo sporo zarobic. Jednak nastapil potezny spadek po swietnym infie i ludzie sie wystraszyli. Wlasnie ten spadek powoduje,ze sie kisimy i tylko potezne megainfie otworza wrota ku polnocy. Takie infa sie szykuja. Naprawde jestemy na finiszu tej kredytowej epopei. Nie widze teraz spolki, ktora ma taki potencjal do wzrostow dlatego mimo ,ze znuzony tym kiszeniem czekam cierpliwie.