dziś wywalilem wszystko dużo tego bez sentymentu
bo kasa mi potrzebna,jednak uważam dalej echo za niezlą spółkę,a to ,że projekty wstrzymuje,to tak robia wszyscy bo nikt za pół darmo nie bedzie robił projektów.
Echo dalej wciąga swoje walory,woli to robić niż inwestycje bo żyje z wynajem z centrum
jak chociażby galaxy w szczecinie.Jakby udalo się zejść poniże 2 zl to wracam
Pozdrawiam