Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,74 zł , zmiana od tamtej pory: 2,97%

Re: wstępne wyniki za 2019

Zgłoś do moderatora
Co do akcjonariatu to podoba mi się jego struktura, w której główny akcjonariusz ma ponad 50% i do tego OFE i fundusze ze znaczącym zaangażowaniem... Dobry układ dla potencjalnego wezwania i uzyskania dobrej ceny, bo ma się kto targować (myślę, że fundusze nie są tu przypadkowo).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK 12,50% 9,00 2020-04-03 16:17:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.