Tak jak pisałam dobre info tylko tej spółce jak widać nawet kontrakt z Chinami i Koreą Północną by pewnie nie pomógł zero zainteresowania bo jak inaczej można nazwać marne 25000 papiera obrotu wczoraj. Na innym walorze była by hiperbola a tu cóż syndrom insuliny im większy rynek do wzięcia tym lichrze notowania