Niestety chyba poda… wystarczy poczytać forum inwestorskie. Nie wiem kto jest tym adminem ale jego odpowiedzi przeczą sobie, robią więcej szkody niż pożytku. Jeszcze 11.10 na wątku p8 jest wszystko tip top a później na innych wątkach chaos w jedno odpowiedziach. No to jest dramat jak oni się komunikują i jaką ściemę walą…