Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,37 zł , zmiana od tamtej pory: -8,01%

Re: Wsparcie na 3 zł.

Zgłoś do moderatora
Nawet jeśli, to co? Ilu tu jest takich co mają średnią poniżej 3? Pewnie na palcach jednej ręki idzie policzyć. Sam mam 3,50 i pluje sobie w brodę, że nie puściłem wszystkiego w okolicach 5 zł - długo tu już takiej ceny nie zobaczymy.
  • Wsparcie na 3 zł. Autor: ~ZnanyAnalityk
  • Re: Wsparcie na 3 zł. Autor: ~Vkad

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZUE -1,59% 3,10 2022-01-21 17:02:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.