Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Wspaniała wiadomość ten buy back.!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
pociagnicjie sobie krechec od dolkow i poczkeajcie az sie przetnie z obcenym wykresem nastapi to za kilka sesji...

co do sss dziwne nastawianie 28 32

ja ci mowie ze wiele osob tak myslacych jak ty odkupie nie za 29 30 tylko za 40 badz za 51 gdy wtedy przebiej znaczace opory

ja wtedy bede mial juz kilkadziesiat tys do przodu a oni beda zaczynac od 0

co do shp ... nie wierze ze otto zanizy kurs bo moze sie ladnei na tym przejechac.. zwlaszcza po tylu pozytywnych infach

wg mnie pojdzie rekomendacja jakies instytucji gdy ta stwierdzi ze ma juz taki pakiet jaki sobie zalozyla

i dalej twierdze ze powinno byc ponad 100 zl ..... a jest 29 ...... jesli chodzi o przszlosc spie spokojnie

ale jesli o terazniejszosc to mozna oszalec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP 0,00% 4,04 2026-02-19 09:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.