Wyznawca tak ale nie fanatyk :)
Również pozdrawiam.
Wydaje mi się, że teraz ważnym krorkiem jest przebicie 1.08 (opór?) jeśli nie przebijemy tego to czeka nas kolejny spadek - aż do kolejnego infa.
Najlepszą sytuacją byłby przebicie własnie 1.08, potem utrzymywanie się w tych okolicach (+ małe wzrosty) i oczekiwanie na kolejne info ze strony Kolastyny.
A co inni akcjonariusze sądzą?