Oczywiście zgadzam się z Tobą i sam Twoja rację popieram książką "Zawód inwestor giełdowy", gdzie jest dobrze wytłumaczona psychologia tłumu, amatorzy robią zamieszanie na początku sesji głownie w poniedziałki i wtorki, potem rynek się uspokaja i porusza się bardziej racjonalnym torem.
Czekamy na informacje o nieruchomości, raport za IVQ oraz plany pana Dawida :)
Pozdrawiam