najlepszym wskaźnikiem jest twoja obecność tutaj i te twoje wynurzenia pseudoinwestorskie. dopóki jesteś tutaj jestem spokojny o wzrosty. dzięki tobie jestem już sporo do przodu. dziękuje. uważaj żebyś nie dostał hemoroidów od siedzenia na kasie. siedź dalej i obserwuj. jak będę sprzedawał w okolicach 50 ty pewnie zaczniesz kupować. no ale cóż takie jest życie sa zwycięscy i przegrani