Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: 151,70%

Re: Wsiadac na czarnkow nowy inwestor jest

Zgłoś do moderatora
I kolejna sprawa, ja chętnie obserwuję różne pompki na gpw. Siedzę tutaj i spedzam cale dnie przez caly rok. Serinus na moich oczach lecial 4 bite dni 50% do góry i ani złotówki nie wsadziłem. Zbyt długo siedzę na giełdzie aby mnie dzienne % oslepiały. Wolę male zyski ale o mniejszym ryzyku. Browar spuszczą tylko nie wiem kiedy. Ustaw stop lossy jak juz masz do przodu cos wypracowane^^

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -6,57% 1,85 2022-05-23 10:52:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.