Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: 172,11%

Re: Wsiadac na czarnkow nowy inwestor jest

Zgłoś do moderatora
Chwała Bogu, że mam swój rozum i a więc jednak Cyk podbitka i zjazd, ratuj się jutro kto może a być może uratujecie jakiś zysk.
Tam pachnie trupem w szafie i to potężnie....
Tak się wypowiada osoba zaznajomiona ze spółką, a patrząc na wykres to faktycznie giełdowy trup ^^ Może fotowoltaika ich ożywi, to teraz takie modne aby trupy reanimować ^^

"sid - Spółka Czarnków, browar piwny który jak sam piszesz powinien przynosić - w każdych warunkach zyski była tak "zarządzana", że przez dziewięć lat obecności na GPW cena jej akcji spadła z 22.50 złotego - do 00.052 grosza (w grudniu 2020 r.) czyli do ponad jednej czterystu trzydziestej (1; 432) jej pierwotnej wartości! Przypomnę też tylko, że cena akcji ODZWIERCIEDLA KONDYCJĘ BIZNESOWĄ SPÓŁKI AKCYJNEJ (elementarz)! Majątek trwały Czarnkowa wynoszący jakieś 24 miliony jest zadłużony na - 27 milionów a sam Browar Czarnków - ZAKOŃCZYŁ PRODUKCJĘ PIWA. W takiej to "WSPANIAŁEJ sytuacji BIZNESOWEJ" zamiast planu naprawy I RESTRUKTURYZACJI grupa cwaniaków, kompletnie fikcyjnie w dwa miesiące wyciągnęła całkowicie sztucznie kurs akcji z 0.052 na 0.20 groszy czyli o 284% 2 miesiące chcą WPUŚCIĆ W MALINY nie zorientowanych! No a ty "szlachetnie" manisz ich gruszkami na wierzbie i pseudo wykładem - gamonia tak aby KUPOWALI! No cóż moim zdaniem tak naprawdę to reprezentujesz interesy 3 głównych posiadaczy którzy nabywali akcje po 0.10 groszy i każda sprzedaż powyżej tej ceny - to ich ZYSK! Gratuluję ci bezczelności w wypisywaniu głupot chyba, że jesteś u nich na kontrakcie no i musisz! A przy okazji pytanko .... ile swoich akcji chcesz wcisnąć NAIWNYM?"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 1,01% 2,00 2022-05-12 13:53:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.