już było te wasze 7 zł buahah
swoją drogą, co za upadek, że trole bakuna prognozują już nie 100 czy 200 zł , tylko ..... 7 zł
upadek bakunowego syfka
dno spółek giełdowych
ale i tak najlepsza beka będzie po wynikach IIQ
wtedy zobaczycie "potęgę" finansową tego warzywniaka hahahaha