Nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzeda teraz akcji że gdzie w przeciągu pół roku albo roku będzie domknięty gruby Deal. Ja tu Liczę na potężne wzrosty oraz dywidendę która być może za kilka lat z 8 groszy zamieni się w 8 zł. Pozdrowienia dla cierpliwych i inteligentnych