Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,76 zł , zmiana od tamtej pory: 18,48%

Re: Wodospad

Zgłoś do moderatora
Tam będą mega Wzrosty. 6 komunikatów o zwiększeniu zamówień - zamówienia na kwotę NATTO 6,1 mln - brutto 7,5 MLN.Zysk tylko w 3 kwartale 2 mln !!LIST INTENCYJNY !! ROZWÓJ GRUPY MEGA DYNAMICZNY - nie nadążają ze zleceniami!!!!KAPITALIZACJA ŚMIESZNIE NISKA !!!!!WAT. SA , WAT.SA, WAT.SAKRÓL WZROSTÓW W NABLISZYM CZASIEMEGA INFA MEGA WZROSTY SIĘ ZACZYNAJĄ !!!!!
  • Wodospad Autor: ~Analityk
  • Re: Wodospad Autor: ~hmm
  • Re: Wodospad Autor: ~PP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA 0,00% 3,27 2026-03-09 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.