Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,15 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wniosek

Zgłoś do moderatora
Ehhh
tak jest napisane:

W 2022 roku zapowiadaliście jeden partnering rocznie.  Czy cel jest aktualny?
Podtrzymujemy te cele. Ryvu podpisało dotychczas 13 umów partneringowych na przestrzeni 17 lat. Ostatnie dwie umowy podpisaliśmy w 2022 roku, więc mamy pewne zaległości. Chcemy to nadrobić i usatysfakcjonować akcjonariuszy.

Wole konkrety, bo jakieś "minimum, około, w przyblizeniu itd" to frazesy

No i nie uwierzę, że nie liczyłeć na pertnering w 2 połowie zeszłego roku - większość na to liczyła.
Teraz jesteśmy na końcy 1 kwartału i dalej nic ...
3mam kciuki żeby wypalił ten partnering do końca marca, ale jakoś wszystko wskazuje, że nic z tego i bedziemy dalej czekać.
I bedziemy siemeczyć tu ze sobą ;)

ps. do porfela mi nie zaglądaj, bo ja mała płotka jestem
ps.2 - nikt nie komentuje mojej paniki i jej defnicji? miałem nadzieję, że sie czegoś o sobie dowiem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -0,41% 24,50 2026-03-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.