Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,80 zł , zmiana od tamtej pory: -57,44%

Re: WN wstydu sobie oszczędź

Zgłoś do moderatora
Witam , to nie wina WN . To zasługa zarządu Zuk a.Zero zainteresowania a moze wręcz prze iwnie zainteresowani dolowaniem tylko po co. Mają zapasy zwiększone o 20 mln tylko zapasy czego. Jak niesprzedane kombajny do słomy to trzeba szykować się na 20 (lub moze i więcej) strat. Nie wpadałbym w zachwyt nad dziesiejszym szarpnięciem , odbicie zdechłego kota jak psu kosc się nalezy.
był kgoś na walnym?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STAPORKOW 10,67% 3,32 2025-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.